GENÇLER (U18 - 2002 - 2003)

  1. İstanbul Anadolu Gençlik SK.
  2. Pamukspor Gelişim SK.
  3. Potanın Aslanları SK./Kartal
  4. Kartal Karşıyaka SK.
  5. Karşıyaka Gelişim SK.
  6. Pendik Belediyesi SK.
  7. E.M.A. SK.
  8. Akademi İstanbul SK.

YILDIZLAR (U16 - 2004 - 2005) KIRMIZI GRUP

  1. Albedo SK.
  2. Anka Anadolu SK. (A)
  3. İstanbul Anadolu Gençlik SK. (A)
  4. Pamukspor Gelişim SK. (A)
  5. Pamukspor SK. (A)
  6. Pamukspor Gelişim SK. (B)
  7. Pendik Belediyesi SK.
  8. UBA SK.
  9. Unibasket SK.
  10. Çekmeköy Basket SK.

YILDIZLAR (U16 2004 - 2005) BEYAZ GRUP

  1. A.T.P. SK.
  2. Anka Anadolu SK. (B)
  3. İstanbul Anadolu Gençlik SK. (B)
  4. Kartal Karşıyaka SK.
  5. Karşıyaka Gelişim SK.
  6. Potanın Aslanları SK./Gebze
  7. Rota Akademi SK.
  8. Takım Yıldızları SK.
  9. Pamukspor SK.(B)
  10. Dev Ataşehir SK.
  11. Pamukspor SK.(C)

KÜÇÜKLER (U14 - 2006) KIRMIZI GRUP

  1. Çevre Koleji SK.
  2. Dev Ataşehir SK.
  3. Fenerbahçe Koleji SK. (Sarı)
  4. CSKA/Kurtköy
  5. Pamukspor Gelişim SK.
  6. Doğa Koleji SK.
  7. Karşıyaka Gelişim SK.

KÜÇÜKLER (U14 - 2006) BEYAZ GRUP

  1. Anka Gençlik SK.
  2. Fenerbahçe Koleji SK. (Lacivert)
  3. İstanbul Anadolu Gençlik SK.
  4. Kartal Karşıyaka SK.
  5. E.M.A. SK.
  6. Potanın Aslanları SK.
  7. Pendik Belediyesi SK.

KÜÇÜKLER (U13 - 2007)

  1. Anka Anadolu SK.
  2. Çengel SK.
  3. High Touch
  4. Parlayan Yıldızlar SK. (Beyaz)
  5. Pendik Belediyesi SK.
  6. Bolu Maraton SK.
  7. Dev Ataşehir SK.
  8. Parlayan Yıldızlar SK. (Turuncu)
  9. Takım Yıldızları SK.
  10. E.M.A. SK.

MİNİKLER (U12 - 2008) KIRMIZI GRUP

  1. Bolu Maraton SK.
  2. Anka Anadolu SK.
  3. Çevre Koleji SK.
  4. Fenerbahçe Koleji SK.
  5. Pamukspor Gelişim SK.
  6. Pendik Belediyesi SK.
  7. Takım Yıldızları SK. (A)

MİNİKLER (U12 - 2008) BEYAZ GRUP

  1. İstanbul Kartal Gençlik SK.
  2. Akademi Basket SK.
  3. Doğa Koleji SK.
  4. Takım Yıldızları SK. (B)
  5. Çengel SK.
  6. Potanın Aslanları SK. (B) / Kartal
  7. Dynamic Lycans
  8. Potanın Aslanları SK. (A) / Gebze
  9. Anka Gençlik SK.
  10. Kartal Karşıyaka SK.

MİNİKLER (U11 - 2009)

  1. Çengel SK.
  2. Fenerbahçe Koleji SK. (Lacivert)
  3. İstanbulls SK.
  4. Pamukspor Gelişim SK.
  5. Parlayan Yıldızlar SK.
  6. Takım Yıldızları SK.
  7. Basketbolun Yıldızları SK.
  8. Fenerbahçe Koleji SK. (Sarı)
  9. Anka SK. /Göztepe

SÜPER MİNİKLER (U10)

  1. Akademi Basket SK. (A)
  2. Anka Anadolu SK.
  3. Çengel SK.
  4. Fenerbahçe Koleji SK. (Sarı)
  5. Pamukspor Gelişim SK.
  6. Potanın Aslanları SK./Tuzla
  7. Kartal Karşıyaka SK.
  8. UBA SK.
  9. Fenerbahçe Koleji SK. (Lacivert)
  10. Dev Ataşehir SK.
  11. Potanın Aslanları SK. / Gebze
  12. Takım Yıldızları SK.
  13. Akademi Basket SK.(B)
  14. FMV Işık Erenköy SK.
kaçak iddaa